rolety wrocław, sprawdzona firma ?

rolety wrocław, sprawdzona firma ?

Mam cel budować dom energooszczędny. Teraz moje pytanie, które wybrać okna? Ile winny mieć komór żeby tam pasowały?

Bankowy

Posty: 3

 
Mam drewniane okna od lat i jak na razie dają radę. Pewnie zdecyduje się przy wymianie na plastikowe. Widziałem, że ceny drewnianych są kosmiczne i wątpię żebym mógł sobie na nie pozwolić, dlatego zostaje mi PCV.

CHatka-eKo

Posty: 10

 
Z tego, co wiem to firma, jaka stawiała mi dom kupowała okna w Świdnicy, jakie mają osiem komór. Mam dom energooszczędny i faktycznie są te okna super. Według mnie nic lepszego na rynku się teraz nie znajdzie. Dzięki takim oknom oszczędzamy niesłychanie mnóstwo na grzaniu.

Pzengota

Posty: 8

 
Okien do wyboru jest bardzo sporo. Bez kłopotów można zamówić okna ze Świdnicy. Firma przyjedzie i wymierzy wszystko. Następnie przygotują okna i jak będą gotowi to przyjadą żeby je zamontować. Lepiej samemu tego nie robić, albowiem można coś zepsuć.

Hymnny4

Posty: 5

 
Według mnie najlepsze okna w Świdniku są tutaj https://www.danzal.com i tę firmę mogę polecić. Mają okna niezmiernie inne, dlatego każdy sobie coś dopasuje.

bruklin187

Posty: 9

 
Mam drewniane okna od lat i jak na razie dają radę. Pewnie zdecyduje się przy wymianie na plastikowe. Widziałem, że ceny drewnianych są kosmiczne i wątpię żebym mógł sobie na nie pozwolić, zatem zostaje mi PCV.

dyduch34

Posty: 6

 
Zawsze jest problem z oknami. Z jednej strony chciałoby się zaoszczędzić, lecz z drugiej wiem, że to nic nie da. Okna mają być ciepłe, bowiem poprzez nie ucieka niezmiernie mnóstwo ciepła, co oznacza, że musze na ogrzewanie wydawać jeszcze więcej. Tego nie chce, wobec tego wolę odnaleźć okna w dobrej cenie i z niezmiernie dobrymi parametrami.

Trener

Posty: 14

 
Z tego, co wiem to firma, która stawiała mi dom kupowała okna w Świdnicy, które mają osiem komór. Mam dom energooszczędny i naprawdę są te okna super. Według mnie nic lepszego na rynku się teraz nie znajdzie. Dzięki takim oknom oszczędzamy bardzo dużo na grzaniu.

Sarenka

Posty: 8

 
Trzeba pamiętać, że nie tylko okna są ważne. Istotne również będzie to jak je ktoś montuje. Miałem kiedyś super okna i nie wiedzieli jak je montować. Ostatnie przez okna nie wiało, ale obok niestety tak. Trzeba uważać na to, co się robi i komu się takie prace zlecana.

OliToli56

Posty: 4