sesja ślubna w Szczecinie, gdzie znajdę ?

sesja ślubna w Szczecinie, gdzie znajdę ?

Nie wiem czy brać fotografa na ślub i wesele czy zlecić komuś z rodziny żeby zrobił fotografie? Jak Wy to widzicie? Dajcie mi znać, albowiem nie wiem czy wydawać pieniądze czy trochę zaoszczędzić. Mnóstwo taka usługa przecież kosztuje.

Alim45

Posty: 3

 
Każdy ma inny gust, jeśli chodzi o fotografie, dlatego trzeba sprawdzać inne oferty. W ten sposób natrafimy na taką, jaka w stu procentach nam się będzie podobała i ją zamówimy.

borek149

Posty: 15

 
Zamówiliśmy pełen pakiet zdjęć. To znaczy, iż mieliśmy fotografa już podczas przygotowań. Później pojechał z nami do kościoła, a potem na salę weselną. Na końcu ten sam fotograf wykonał dla nas super sesję w plenerze. Pożądane byłoby wybierać do takich prac jednego fotografa, albowiem wtedy taki gotowy pakiet wychodzi o dużo taniej niż osobno.

Kitas

Posty: 4

 
Każdy ma inny gust, jeśli chodzi o zdjęcia, dlatego trzeba sprawdzać różne oferty. W ten sposób natrafimy na taką, która w stu procentach nam się będzie podobała i ją zamówimy.

Jimer66

Posty: 14

 
Na wszystkim można zaoszczędzić, ale trzeba się zastanowić czy warto? Skoro mamy rezygnować z fotografa to, z czego jeszcze? To nasz ślub i wesele, czyli jedyna taka chwila w całym naszym życiu, dlatego warto wydać pieniądze, aby wiele na tym zyskać.

Facio

Posty: 2

 
Znajomi postanowili na zdjęcia zaoszczędzić i ktoś z rodziny robił fotografie. Na nieszczęście, natomiast wyglądają kiepsko. Większa część jest rozmyta i tak naprawdę z pamiątki nic nie pozostało. Lepiej zapłacić i mieć kogoś fachowego.

Damiano

Posty: 7

 
Według mnie fotograf na ślub jest ważniejszy niż kamerzysta. Zdjęcia mają to coś w sobie, zatem należałoby je zamawiać. Koszty jak dla mnie są najmniej znaczące.

Ticket2Hell

Posty: 15

 
My zamówiliśmy sesję ślubną w Szczecinie u https://www.agnieszkaszlachta.pl/fotograf-slubny-szczecin i jesteśmy niezmiernie zadowoleni. Sesja wyszła niezmiernie nadzwyczajna i będzie to dla nas doświadczenie i pamiątka na całe życie i to jest znaczące.

Olekk

Posty: 8

 
Fotografie to super pamiątka, wobec tego dobrze jest je mieć u siebie. Na filmy nie ma w wielu przypadkach czasu, aby je oglądać, a zdjęcia zawsze można, wobec tego wynajmowanie fotografa to super pomysł. Nie znam nikogo z rodziny, kto by nie miał zdjęć ślubnych. Tutaj w żaden sposób się nie opłaca oszczędzać, albowiem to nasza pamiątka na lata.

gregcie@

Posty: 19