strony Łódź, znacie firmę ?

strony Łódź, znacie firmę ?

Chcę zlecić projekt sklepu internetowego. Jeśli znacie firmę zajmującą się stronami internetowymi w Łodzi to dajcie mi znać. Konieczny mi ktoś, kto ma bardzo duże doświadczenie i w miarę rozsądne ceny usług.

Radziu

Posty: 1

 
Wybór firm zajmujących się projektowaniem stron jest duży. Trzeba porównać nie tylko ceny, ale też to, co robią, a wtedy znajdziemy tych, którzy są w tym najlepsi.

wiesław11

Posty: 16

 
Firmę od stron www z Łodzi można znaleźć tutaj https://www.icp.info.pl. Mają różne pakiety od podstawowych po VIP. Do każdego zadania podchodzą bardzo rzetelnie.

daron64

Posty: 7

 
Zlecałem stronę internetową w Łodzi w jednej z firm. Wybrałem prostą stroną, która ma pięć podstron. Jestem bardzo zadowolony, bo strona była objęta aż dwunastomiesięczną gwarancją. Z tego, co pamiętam to na jej wykonanie potrzebowali około tygodnia. Cena jak za taką jakość była naprawdę niska jak dla mnie.

labuh

Posty: 13

 
Wybrałem firmę oferującą internetowe strony w Łodzi, której zleciłem stworzenie sklepu internetowego. Dali sobie z tym bardzo dobrze radę. Uwzględnili wiele moich pomysłów, ale i sami zaproponowali lepsze rozwiązania. Nie znam się na tym za dobrze, dlatego taka pomoc jest dla mnie bardzo ważna.

Bierny67

Posty: 9

 
Szybciej jest zlecić stworzenie strony internetowej komuś, kto się tym, na co dzień zajmuje. W ten sposób można osiągnąć o wiele łatwiej cel. Bardzo ważna jest przecież jakość takiej strony internetowej, dlatego dajmy nad tym popracować najlepszym specjalistom.

de99ial

Posty: 6

 
Robiłem sam stronę internetową, lecz jeżeli ktoś nie ma o tym pojęcia to lepiej się nie brać. Strony nie są kosztowne, wobec tego można sobie na to pozwolić. Firma wykona wszystko tak żeby było zgodne z nowymi trendami i całość wygląda wówczas o dużo lepiej.

Oct714

Posty: 19

 
Prosty projekt można wykonać samemu. Jeśli chodzi o sklep internetowy to nie brałbym się za to, bo pracy jest bardzo dużo. Lepiej to zostawić komuś, kto robi to, na co dzień, a wówczas nie ma się, co martwić o jakieś błędy na stronie internetowej.

xacax

Posty: 3