przewozy do niemiec, szukam!

przewozy do niemiec, szukam!

Jeździcie busami do niemiec z pomorskiego? Jeśli tak to dajcie znać jak to wygląda i czy to się w ogóle opłaca? Jadę pierwszy raz i nie wiem czy brać swój samochód czy korzystać z oferty jakiejś wyspecjalizowanej firmy?

Michaś

Posty: 1

 
Słyszałem, iż przewozami do niemiec z pomorskiego zajmuje się ta firma https://www.beatabus.pl/przewoz-osob-do-niemiec/busem-do-niemiec-z-gdyni/. Myślę, iż należałoby do nich zadzwonić i zebrać informacje o cenach i warunkach wyjazdu.

Klakier

Posty: 3

 
Kilka razy byłem w Niemczech busem. Bywało, iż jechało się do pracy, niemniej jednak często jechałem po wozy. Jeśli mam się kogoś prosić żeby ze mną pojechał to wsiadam w busa i jadę w miejsce, jakie mnie interesuje. Kupuje samochód i wracam nim do kraju.

Hoteowo24h

Posty: 4

 
Jazda samodzielnie samochodem jest uciążliwa. Do Berlina to jeszcze nie tak źle, ale do Monachium już gorzej. Lepiej korzystać z pomocy firmy, bo to tańsze. Nie ma znaczenia czy jedziemy do pracy czy po samochód to firma znajdzie dla nas miejsce w swoim busie.

Kitas

Posty: 2

 
Jestem z tych, co wolą wybrać się busem do niemiec i mieć problem rozwiązany. Po co mam się stresować dojazdami? Będą korki i trzeba stać? Mnie to nie interesuje, a tak człowiek siedzi i myśli jak tu do celu dojechać.

namok

Posty: 3

 
Korzystam zawsze z firmy, która organizuje busy do niemiec z pomorskiego i jestem zadowolony. Profesjonaliści zawsze mają usługę door to door. Dla mnie to najlepsze, co można wybrać, bo nie muszę biegać z bagażem. Ceny transportu są bardzo różne i wszystko zależy gdzie do Niemiec tak naprawdę chcemy się wybrać.

Marioleczka

Posty: 6