wypożyczalnia mercedes v, co polecicie ?

wypożyczalnia mercedes v, co polecicie ?

Poszukuje firmy, która zajmuje się wynajmem luksusowych busów, ale nie wiem, do kogo ma się zgłosić. Byłoby dobrze gdyby to był samochód w pełni wyposażony z jakimś mocnym silnikiem. Polecacie jakąś firmę?

kondziu

Posty: 1

 
Prowadzę własną firmę i raz na jakiś czas wynajmujemy właśnie takiego busa żeby zabrać klienta z lotniska. Jechałem nim kiedyś i uważam, że, mimo że to przecież samochód dostawczy to ma komfort jak klasa premium. Niczego w takim samochodzie nie brakuje i można naprawdę miło i komfortowo spędzić czas w podróży.

mniszek56

Posty: 17

 
Raz miałem okazje jechać mercedesem V klasa i byłem zaskoczony. Dawniej jeździłem mercedesem vito i tam wszystko trzeszczało. Tutaj tego nie było. Tutaj był luksus jak w klasie S, dlatego gdybym szukał samochodu to na pewno zdecydowałbym się na wynajęcie tego modelu.

Radosny

Posty: 8

 
Polecam zbadać firmę oferująca wynajem busa w Myślenicach na stronie https://www.andrive.pl. Nie odszukacie nigdzie tak luksusowych samochodów, jakie dostępne są w tak niezwykle niskich cenach. Sprawdźcie sobie to teraz.

Zdzichu

Posty: 13

 
Jeździłem mercedesem v z wynajmu i był super. Ten mój egzemplarz miał dwieście trzydzieści siedem koni. To wszystko z napędem na cztery koła. To były niezapomniane chwile. Wyposażenie miał takie, że byłaby z tego naprawdę bardzo, ale to bardzo długa lista.

czesławek

Posty: 22

 
Jeździłem mercedesem v z wynajmu i był super. Ten mój egzemplarz miał dwieście trzydzieści siedem koni. To wszystko z napędem na cztery koła. To były niezapomniane chwile. Wyposażenie miał takie, iż byłaby z tego naprawdę bardzo, ale to bardzo długa lista.

ym-9090

Posty: 17

 
Korzystałem z firmy andrive i jestem niezmiernie, lecz to niezmiernie zaspokojony. Mają mercedesy V klasa tak wyposażone, że trudno byłoby to wszystko wymienić. Mocne pojazdy i do tego mają napęd na cztery koła. Super.

fruster

Posty: 5