sadzonki borówki amerykańskiej, polecacie ?

sadzonki borówki amerykańskiej, polecacie ?

Witam serdecznie. Muszę spytać doświadczonych :) Chodzi mi o borówkę amerykańską wysoką. Jaka jest w uprawie? Czy polecacie komuś bez doświadczenia? Gdzie kupić sadzonki, żeby mieć pewność, że będą zdrowe?

dziubbek56

Posty: 7

 
No nie da się ukryć, zwłaszcza jeśli chodzi o sadzonki borówki amerykańskiej lub różne owocowe. Mam nadzieję, że uda mi się odszukać dobrego producenta. Również szukam stosownego źródła. Nie chciałabym popełnić jakiegoś błędu, który zniechęciłby mnie do prowadzenia mojego nowego ogródka :)

jacor

Posty: 27

 
Żywą choinkę na święta można kupić również online. Bez różnicy czy to detal, czy hurt. Polecam, bo wtedy masz pewność, że kupisz ładną choinkę, którą po świętach można również posadzić do ziemi. Nie kupuję pod marketami i na straganach. Naprawdę taki wybór się opłaca, zwłaszcza że za podobną cenę kupujesz piękną zdrową choinkę.

Lalka

Posty: 16

 
Jakość jest niesłychanie ważna. Pamiętaj, iż jeśli chodzi o sadzonki krzewów to możesz zakupić je w sprawdzonej hurtowni prowadzonej przez sprawdzonych ogrodników. Nigdy nie kupowałam w centrach ogrodniczych. Sadzonki są tutaj źle przechowywane i tracą na jakości. Najlepiej bezproblemowo od producenta. Masz wtedy pewność.

wrrraak22

Posty: 10

 
Jestem tego samego zdania. Mam nadzieję, że masz jakiegoś zaufanego w okolicy. Nie polecam sadzonek krzewów ozdobnych z marketów. To pieniądze wyrzucone w błoto. Naprawdę lepiej nawet online kupić w hurtowni.

Worms

Posty: 7

 
Osobiście jestem zadowolona z uprawy jagody kamczackiej, ale uważajcie na sadzonki. Dokładnie na źródło sprzedaży. Polecam znaleźć sobie sprawdzonego producenta sadzonek.

jaserek5

Posty: 10

 
http://www.zielonykrzaczek.pl/pl_borowka_amerykanska.php to link do gospodarstwa ogrodniczego. Kupisz tu wyjątkowo jakościowe sadzonki borówki amerykańskiej. Polecam, ponieważ osobiście u nich kupuję. Jest ok.

ero88

Posty: 18

 
No nie da się ukryć, zwłaszcza jeśli chodzi o sadzonki borówki amerykańskiej lub inne owocowe. Mam nadzieję, że uda mi się znaleźć dobrego producenta. Również szukam właściwego źródła. Nie chciałabym popełnić jakiegoś błędu, który zniechęciłby mnie do prowadzenia mojego nowego ogródka :)

labuh

Posty: 23

 
Więcej piszą na temat borówki amerykańskiej wysokiej. Od jakiegoś czasu te sadzonki są u nas bardzo modne i dlatego. Sama mam ochotę na zakup. Nie wiem jednak, czy znalazłabym czas na uprawę.

dspk666

Posty: 5