serwis komputerowy, znacie ?

serwis komputerowy, znacie ?

Padł mi dysk twardy i niestety straciłem sporo ważnych dokumentów. Nie wiem teraz, co zrobić? Jeżeli może jakiś informatyk, który się tym zajmuje i jest w stanie nam pomóc, albowiem sam kompletnie się na tym nie znam.

Polerusik

Posty: 2

 
Serwisów jest mnóstwo. Jedne robią dobrze inni nie. Tak jest we wszystkich dziedzinach, zatem trzeba będzie niezwykle dokładnie wszystko sprawdzać. W ten sposób wybierzemy sobie serwis komputerów, który w stu procentach spełnia nasze wymagania. Będą tam w stanie zająć się naszym sprzętem.

Wojciech24

Posty: 22

 
Mnie serwis laptopów bardzo pomógł. Miałem problemy z kartą graficzną, dlatego szybko zabrali się za pracę i dali radę. Polecam specjalistów, bo samemu to można tylko zaszkodzić, a później taka naprawa jest o wiele trudniejsze i oczywiście o wiele więcej kosztuje.

TomekK

Posty: 9

 
Gdyby nie informatyk to bym miał poważne kłopoty z zwracaniem danych z dysku twardego. Dysk był mocno zniszczony, zatem myślałem, iż się nie uda. Na szczęście większość danych dało się odzyskać i jestem niesłychanie zadowolony. Polecam oddać komputer komuś, kto się na tym faktycznie niesłychanie dobrze zna.

Dziadek

Posty: 5

 
Większość napraw wykonuje sam także Wam nie pomogę. Bez wątpienia nie zawsze się to udaje, lecz na pewno należałoby próbować. Trzeba się na tym znać, bowiem można też sprzętowi zaszkodzić. Jeżeli ktoś wiedzy nie ma to tylko serwis pozostaje.

MociMOC

Posty: 14

 
Komputery stacjonarne staram się naprawiać sam, niemniej jednak laptopy nie. To za drobne, zaraz coś połamie i tylko problemy z tego będą. Zdecydowanie zwyczajny komputer jest łatwiejszy w naprawie. Jeśli ktoś ma, chociaż drobne pojęcie o tym to bez problemów będzie mógł sobie z tym poradzić. Można wtedy wiele zaoszczędzić pieniędzy.

syrena88

Posty: 8

 
Polecam wizytę w serwisie komputerowym w Świdniku. Swoją ofertę mają na stronie https://itex-serwis-komputerow.pl. są na wszystko niesłychanie dobrze przygotowani.

Julian

Posty: 24

 
Większość napraw wykonuje sam także Wam nie pomogę. Oczywiście nie zawsze się to udaje, ale na pewno warto próbować. Trzeba się na tym znać, bo można też sprzętowi zaszkodzić. Jeśli ktoś wiedzy nie ma to tylko serwis pozostaje.

y-grek56

Posty: 9