co sądzicie o oleju CBD

co sądzicie o oleju CBD

Macie jakieś doświadczenia ze stosowaniem konopi i olejów konopnych przy zmaganiu się z nowotworem. U mnie ciągnie się to już dość długo i zastanawiam się czy faktycznie będzie można pod tym kątem sobie jakoś poradzić? Jeśli możecie coś podpowiedzieć to dajcie znać.

Kitas

Posty: 1

 
Jak znajdziesz kogoś kto zna temat i podpowie jakie oleje wybrać to na pewno z takiego wsparcia i porad warto będzie korzystać.

przemek55

Posty: 4

 
Szukaj kogoś kto zna temat i będzie w stanie podpowiedzieć jak terapię stosować, jakie oleje dla siebie wybierać.

Jacuś24

Posty: 6

 
Istotne będzie to jakie oleje stosujesz w jakich dawkach i czy będzie to regularne. Więc jak chcesz stosować terapie na poważnie to trzeba to na poważnie traktować.

edyta123

Posty: 16

 
Myślę, żę dobrą opcją będzie też szukanie kogoś kto układa takie terapie i konkretnie powie jakie oleje stosować, jak dawkować, by uzyskać pozytywne efekty.

Radziu

Posty: 3

 
Znaczenie ma jakie oleje wybierasz i potem jak będzie się je stosować, czy regularnie, jakie dawki, ale na pewno przy właściwym podejściu można liczyć na ich działanie.

Marioleczka

Posty: 1

 
Stosowanie konopi pod kątem zdrowotnym staje się popularne, natomiast warto czerpać o tym wiedzę od specjalistów, tematem zajmuje się między innymi grupa https://pl-pl.facebook.com/groups/2623109481051786/.

Black_Riot

Posty: 6

 
Jak chcesz stawiać na konopie to ważne będzie to jakie będzie źródło i czy faktycznie będzie to olej z odpowiednim stężeniem więc szukaj kogoś kto podpowie gdzie kupować.

KRK-Gosiaa

Posty: 5

 
Potwierdzam, że przy terapii nowotworowej może być to wsparcie, ale trzeba wiedzieć jakie oleje wybrać i potem w jaki sposób odpowiednio je stosować, dawkować.

Yuri20

Posty: 13

 
Najważniejsze będzie to, by mieć oleje, które będą dobrej jakości i faktycznie ich stosowanie będzie bezpieczne, będzie można czerpać korzyści z wyboru olejów konopnych.

Marko

Posty: 10