Meble kuchenne na wymiar

Meble kuchenne na wymiar

Cześć, w jaki sposób podejmowaliście decyzję o zamówieniu mebli na wymiar? Na czym powinienem się skupić? Jak ocenić dobrze wykonawcę? Czy teraz ludzie normalnie robią meble, czy trzeba w nieskończoność czekać? Wszystkie wskazówki mile widziane.

Kitas

Posty: 1

 
Kombinuj w pierwszej kolejności z wysoką zabudową, szczególnie w mniejszych nieruchomościach. W Polsce większość ludzi żyje w dwupokojowych mieszkaniach i to jednak warunkuje nawet proces zamawiania mebli, całej zabudowy. Meble koniecznie zoptymalizowane ze sprzętem AGD.

izuś34

Posty: 11

 
Idź do https://lowen.pl/, bo masz rozmowę z projektantem za darmo, montaż mebli, terminową produkcję. Praktycznie wszystkie meble robią i to w wielu wydaniach. Biblioteka? Proszę bardzo. Kuchnia, proszę bardzo. Unikalny projekt szafy? Bez problemu. Można się do nich bezpośrednio zgłosić z całym projektem wnętrza zawczasu, co według moich doświadczeń ułatwia dalszą współpracę.

hoho56

Posty: 5

 
Akurat Polscy producenci mebli, szczególnie z Trójmiasta wyróżniają się nawet za granicą pod kątem projektowym. Widziałem sporo rankingów i to mnie właśnie pozytywnie zaskoczyło. Polska meblami stoi wykonywanymi na zamówienie, tak szczerze mówiąc.

Rico

Posty: 4

 
Kuchnię to sobie zabuduj do góry, bo oszczędzisz sporo miejsca, a szafki można sprytnie otwierać, bez żadnego wysiłku.

bodeksus

Posty: 2

 
Robili mi zabudowę kuchni w Gdyni i jestem bardzo zadowolony. Moja kuchnia znalazła się nawet w jakimś magazynie kiedyś, więc naprawdę polecam kontakt :)

Justynka45

Posty: 6