Baltic Sail, gdzie zdjęcia ?

Baltic Sail, gdzie zdjęcia ?

Dzień dobry, czy ktoś z was orientuje się, gdzie mogę obejrzeć fotografie z wydarzenia Zlot Żaglowców z ostatnich paru lat? Niezwykle lubię oglądać takie zdjęcia, jednak nie wiem, gdzie je szukać.

annanna

Posty: 1

 
Powiem Ci, że piękna jest parada żaglowców. My z całą rodzinę jeździmy nad może, aby widzieć to na żywo. Jednakże jeśli nie mogłeś być zawsze możesz wejść na tę stronę inetrentową https://www.stockpressphoto.eu/baltic-sea/baltic-sail/sail-gdansk-2020. Zobaczysz tam pełno wyśmienitych zdjęć.

jommen

Posty: 4

 
Baltic Sail to wydarzenie, jakie muszę zobaczyć co roku. Z całą rodziną wtedy jesteśmy nad morzem na wakacjach, a wy uwielbiacie to wydarzenie?

Wygodniś22

Posty: 8

 
Wiesz co nie wiem, gdzie możesz zobaczyć fotografię Sail Gdańsk. Może ktoś Ci jeszcze poleci. Jednakże ja polecam Ci zobaczyć to na żywo. Rzeczywiście jest na co popatrzeć, dlatego zapraszam Cię w tym roku do przyjazdu nad morze.

Lupusx

Posty: 12

 
Baltic Sail to wydarzenie, które muszę zobaczyć co roku. Z całą rodziną wtedy jesteśmy nad morzem na wakacjach, a wy uwielbiacie to wydarzenie?

Adi666

Posty: 24

 
Zlot Żaglowców był przepiękny. Pewnie nie na jednej stronie odnajdziesz super fotografie z tego wydarzenia. Pożądane byłoby popatrzeć u ludzi, którzy zajmują się tym od kilku lat.

bydlus

Posty: 6

 
Uwielbiamy Baltic Sail i jeździmy tam co roku. W tamtym niestety nie mogliśmy być na żywo, więc również zobacze śliczne zdjęcia z tego wydarzenia. Jeśli mogę to również proszę o nakaz konkretnej strony.

labuh

Posty: 19

 
Sail Gdańsk to bardzo ładne wydarzenie. Uwielbiamy patrzeć na te wszystkie żeglugi. Mam nadzieję, że w tym roku również mi się uda być tam na żywo.

minus56

Posty: 4

 
Sail Gdańsk jest bardzo popularnym wydarzeniem nad morzem. Co roku bacznie śledzimy to wydarzenie. My również w tamtym roku nie mogliśmy być na miejscu, wiadomo z jakich względów.

Alfonsik5

Posty: 3