kosmetyki ajurwedyjskich

kosmetyki ajurwedyjskich

Jak waszym zdaniem wygląda realna dostępność kosmetyków, które nie były testowane na zwierzętach?

dermuster

Posty: 1

 
Kurkuma, lawenda, cytryna, herbaty w ajurwedzie odgrywają sporą rolę. Cynamon jeszcze może, żeby udoskonalić odcień skóry.

Miki

Posty: 3

 
Używam tylko takich kosmetyków, które nie zatykają porów, a u kobiet to szczególnie ważne, jednak przez częsty makijaż. Przestawiam się z klasycznych naturalnych na ajurwedyjskie i też dostrzegam, jakby większą efektywność.

suderuss3

Posty: 6

 
Spróbuj jeszcze szczotki do kąpieli z odpowiednimi zakończeniami, bo można wpłynąć fajnie na regenerację skóry i lepiej rozprowadzić kremy, jak nie masz człowieka obok, który ogarnie :)

serbuś

Posty: 4

 
Dzięki za konkretne polecenie, a czy nie wiesz przypadkiem, czy przy zwykłym łysieniu też zadziała? Chyba dzisiaj, albo jutro z rana zamówię, bo widzę, że dość rozbudowany ten skład.

pawel253

Posty: 4

 
Pokombinuję niedługo, a medycyna ajurwedyjska to bardzo ciekawe zagadnienie. No i składniki na tyle powszechne, że terapia nie wychodzi w kosmicznych kwotach, tylko życiowo.

Miki

Posty: 3

 
Jeden z bardziej klasycznych peelingów do całego ciała z cukrem trzcinowym, bazujący na rozwiązaniach medycyny ajurwedyjskiej https://spa-ceylon.pl/pl/p/DETOX-Peeling-do-ciala-z-cukrem-300g/299, nawet doceniany przez salony kosmetyczne, medycyny estetycznej, przez profesjonalistów ogólnie. U mnie wyraźne ograniczenie cellulitu po długoterminowym stosowaniu. Wystarczy, co najlepsze raz, dwa razy w tygodniu sobie nałożyć. Szybko się spłukuje, nie trzeba przy tym specjalnie długo siedzieć. Skóra później pachnie eukaliptusem praktycznie cały czas :) Przyjemna sprawa.

Black_Riot

Posty: 4

 
Aszwaganda przecież wywodzi się z medycyny ajurwedyjskiej, a to jeden z najsilniejszych naturalnych psychotropów. Na mnie działa od lat, suplementacja regularna. Biorę więcej niż jedną tabletkę oczywiście, ale działa, dlatego podejrzewam, że i kosmetyki ajurwedyjskie charakteryzują się podobną efektywnością.

Romantykk

Posty: 3