depilacja laserowa gdańsk, polecicie ?

depilacja laserowa gdańsk, polecicie ?

Jestem w ciąży i zastanawiam się czy może poddać się depilacji laserowej w Gdańsku? Mam upatrzony salon.

piekniśś

Posty: 1

 
Dawno temu jak laser były nieco gorsze byłam na takim zabiegi, ale bolało. Nie wytrzymałam zbyt długo i właściwie po pierwszym się zakończyło. Dla mnie to zbyt mało komfortowe, dlatego nie polecam innym. Może dzisiaj jest inaczej? Nie wiem.

Januszek

Posty: 4

 
Nie znoszę mieć włosów, wobec tego mam całe ciało zrobione takim laserem i jestem niezmiernie zadowolona. Dla mnie nic lepszego nie ma. Może cos uda im się jeszcze wymyślić, niemniej jednak na razie lasery są coraz wydajniejsze i mogą wskórać naprawdę cuda. Polecam dla ludzi, jakie nie chcą codziennie się golić albo wyrywać włosów.

Olekk

Posty: 6

 
Korzystałam z depilacji laserowej w Gdańsku i tam mieli taki specjalny żel. Nic nie czułam. Też się bałam, bowiem różnie z tym bywa, a próg bólu mam raczej niski. Na szczęście nic się nie działo i jestem zadowolona.

Kitas

Posty: 11

 
Z depilacji laserowej w Gdyńsku korzystałam tutaj https://prive-club.pl/kosmetologia/depilacja-laserowa/ i jestem naprawdę bardzo zadowolona.

namok 

Posty: 5

 
Kobiety w ciąży czy kobiety, które karmią nie mogą się poddawać takim zabiegom. Przeciwskazań jest dużo, dlatego najlepiej jest się zgłosić do specjalisty na konsultacje, a wszystkiego można się wtedy dowiedzieć.

Klakier

Posty: 19

 
Lubię być naturalna, wobec tego nie powiem Wam jak to wygląda. Koleżanka z pracy była na laserze, niemniej jednak chyba był jakiś słaby, bo dopiero po kilku razach było widać efekty. Ona jest zadowolona zarówno myślę, iż jeżeli komuś włosy przeszkadzają to powinien się temu zabiegowi poddać. Codziennie golenie raczej nie ma sensu, bo to strata czasu.

Becik45

Posty: 6

 
Korzystałam już kilka raz z depilacji laserowej w gdańsku. Zabieg bezbolesny i szybki. Według mnie warto było wydać na niego pieniądze, bo są z tego super efekty.

Gucio

Posty: 4

 
Lubię być naturalna, dlatego nie powiem Wam jak to wygląda. Koleżanka z pracy była na laserze, ale chyba był jakiś słaby, bo dopiero po kilku razach było widać efekty. Ona jest zadowolona także myślę, że jeśli komuś włosy przeszkadzają to powinien się temu zabiegowi poddać. Codziennie golenie raczej nie ma sensu, bo to strata czasu.

DaNceR

Posty: 7

 
Dla mnie osobiście depilacja laserowa w Gdańsku przebiegła super. Wybrała specjalistów ze znieczuleniem, dlatego, mimo że miała depilowaną twarz to nic nie czułam. Polecam takie rozwiązanie, bo zwykle to jest mało przyjemne uczucie.

serwertus

Posty: 3