wycena firmy, polecicie firmę?

wycena firmy, polecicie firmę?

Interesuje mnie wycena aktuarialna. Szukam firmy, jaka wykona dla mnie fachowo taką usługę. Czy jesteście w stanie polecić mi konkretną firmę, z której usług wy korzystaliście?

maniek

Posty: 1

 
Wycena przedsiębiorstwa może odbyć się na różne sposoby. Wszystko zależy od danej firmy, a także z jakim przeznaczeniem będzie wykonywana wycena.

Penio

Posty: 9

 
Wycena firmy musi być zrobiona przez osoby z doświadczeniem, ldatego znajdziesz ich pod tym adresem https://attuario.pl. Najlepiej się z nimi skontaktować i powiedzieć, w jakim celu chcemy zrobić daną wycenę. Resztą zajmą się profesjonaliści.

edek

Posty: 12

 
Wycena aktuarialna może Ci się przydać w wielu kwestiach. Często takie sprawy załatwia się przy sprzedaży lub kupnie firmy lub udziałów. Dodatkowo dzięki wycenie przedsiębiorstwa możesz podejmować odpowiednie decyzje.

kikiriki2k

Posty: 14

 
Wycena przedsiębiorstw wykonywana jest w różnych celach. Najczęściej jest to przy sprzedaży lub zakupu firmy. Jednakże może być ona również przeprowadzona na zlecenie sądu.

Wacław

Posty: 4

 
Wycena aktuarialna może Ci się przydać w sporo kwestiach. Często takie sprawy załatwia się przy sprzedaży lub kupnie firmy lub udziałów. Dodatkowo dzięki wycenie przedsiębiorstwa możesz podejmować właściwe decyzje.

Darjusa

Posty: 17